Entity Weight (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز
