Entity Weight (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Displays
lt: Rodymai
