Entity Weight (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
