Entity Weight (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान
