Entity Weight (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल
