Entity Weight (1.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa
