Entity Weight (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Displays
pt: Vistas
