Entity Weight (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
