Entity Weight (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Save order
th: บันทึกลำดับ

en: Displays
th: แสดง
