Entity Weight (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ
