Entity Weight (1.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Save order
vi: Lưu thứ tự

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị
