CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: none
bg: не

en: Default
bg: По подразбиране

en: History
bg: История

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: State
bg: Статус

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси

en: Execute
bg: Изпълни
