CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: none
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: History
fa: تاریخچه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Change
fa: تغییر

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Transition
fa: انتقال

en: Apply
fa: تایید

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Asc
fa: صعودی
