CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: History
hy: Պատմություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
