CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
