CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
