CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Type
th: ประเภท

en: none
th: ไม่มี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: State
th: รัฐ

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ
