Entity Workflow (2.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Log
te: చిట్టా

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Open
te: తెరువు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Change
te: మార్చు

en: Publish
te: ప్రచురించు
