Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: none
az: yoxdur

en: Open
az: Aç

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: N/A
az: Yox

en: State
az: Dövlət

en: Change
az: Dəyişmək

en: Workflow
az: İş axını

en: Transition
az: Keçid

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle ID
az: Paket ID

en: Transitions
az: Keçidlər

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: This workflow applies to:
az: Bu iş prosesi aşağıdakılara aiddir:

en: There are no entity types.
az: Entiti növləri yoxdur.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et
