Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Log
be: Журнал

en: none
be: няма

en: Open
be: Адкрыць

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: N/A
be: Не даступна

en: Change
be: Змяніць

en: Workflow
be: Плын працы

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Locked
be: Зачынены

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Draft
be: Чарнавік

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.
