Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Closed
bn: বন্ধ

en: none
bn: একটিও নয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
