Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: none
el: κανένα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: State
el: Κατάσταση

en: Default state
el: Εξ' ορισμού κατάσταση

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Change
el: Αλλαγή

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
