Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: none
fil: wala

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Default state
fil: Pamantayan na katayuan
