Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Approve
hr: Odobri

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Log
hr: Dnevnik

en: none
hr: ništa

en: Open
hr: Otvoreno

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: N/A
hr: N/D

en: State
hr: Država

en: Change
hr: Promijeni

en: Workflow
hr: Tijek

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Execute
hr: Izvrši

en: Locked
hr: Zaključano

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
