Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: User
ht: Itilizatè

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
