Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: none
hy: ոչ մի

en: Open
hy: Բաց

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Current state
hy: Կարգավիճակ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
