Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Log
ka: ჟურნალი

en: none
ka: არცერთი

en: Open
ka: ღია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Change
ka: შეცვლა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
