Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: none
mr: काहीच नाही

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: State
mr: राज्य

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: Locked
mr: कुपुपबंद

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
