Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Approve
ms: Luluskan

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Closed
ms: Ditutup

en: none
ms: tiada

en: Open
ms: Buka

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Approved
ms: Diluluskan

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Locked
ms: Terkunci

en: Current state
ms: Alir kerja semasa
