Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Draft
my: မူကြမ်း
