Entity Workflow (2.0.0-beta6) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Publish
se: Almmut
