Entityblock (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Enabled
fa: فعال

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
