Entityblock (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Field types
pl: Typy pól

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
