Entityblock (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Enabled
sk: Povolené

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Field types
sk: Typy polí

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
