Entityblock (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: View modes
ca: Modes de visualització
