Entityblock (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Block title
de: Blocktitel

en: Field types
de: Feldtypen

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: View modes
de: Inhaltsdarstellungen

en: Display as block
de: Als Block anzeigen
