Entityblock (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
