Entityblock (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: Block title
fr: Titre du bloc

en: Field types
fr: Types de champs

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View modes
fr: Modes d'affichage
