Entityblock (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Field types
cs: Typy polí

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
