Entityblock (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Enabled
he: מופעל

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: View modes
he: מצבי תצוגה
