Entityblock (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View modes
hu: Nézetmódok
