Entityblock (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Enabled
be: Уключана

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: View mode
be: Лад выгляду

en: View modes
be: Лады выглядаў
