Entityblock (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: View mode
lv: Skata režīms

en: View modes
lv: Skatu režīmi
