Entityblock (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Field types
uk: Типи полів

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: View modes
uk: Режими перегляду
