Entityblock (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: View modes
et: Kuvarežiimid
