Entityblock (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Enabled
tr: Etkin

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri
