Entityblock (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Enabled
id: Aktif

en: Block title
id: Judul blok

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: View mode
id: Modus tampilan
