Entity connect (8.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: Icon only
cy: Eicon yn unig
