Entity connect (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Add
da: Tilføj

en: on
da: til

en: New content
da: Nyt indhold

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Text only
da: Kun tekst

en: About
da: Om

en: Icon only
da: Kun ikon

en: off
da: fra
