Entity connect (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Add
pt: Adicionar

en: on
pt: em

en: New content
pt: Novo conteúdo

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Text only
pt: Somente texto

en: About
pt: Sobre

en: Icon only
pt: Somente ícone

en: off
pt: desligado
